Re: nincs cím 2014. augusztus 29. 23:58 rbbj11 Előzmény: #708283 majd megírom de más érintett, pl. te is, tehetsz az ügy érdekében ;) Írj emailt a nevükben, ha többen panaszkodnak, akkor kbc is tuti jobban megerőlteti magát