Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: Zacks Ultimate

#708935 Bendeguz Előzmény: #708934

ja, tartom avh-t. ki fog törni és 110$ a célár :)

lci-t is tartom, nincs benne nagy lóvé.

tesla szépet ment, de 330-at akarok látni, ott eladom.

mux meg az arannyal együtt megmakkant. fene se gondolta, hogy világháborús hangulatban ekkorát esik. no de hát a dollár meg erős.

Re: Zacks Ultimate

#708934 Fornit Előzmény: #695157

Jul.07 óta meg folyton strong sell-el kecsegtették no5 rank, most nézem. Fő a következetesség. :))

Úgy tűnik ráadásul, hogy fél év alatt nem csinált semmit, tehát sem a strong buy sem a strong sell nem jött be.

Re: T-Mobile US

#708906 Ddavid Előzmény: #708905

Van Ő lelkesedik érte... Engem nem érdekelnek ezek, de amikor sima C&A meg H&M áron mennek a minőségibb cuccok az elgondolkodtató.

Tervezel menni USÁ-ba?

Re: T-Mobile US

#708901 Ddavid Előzmény: #708888

Vicc egyébként...

Pár példa.

Levis farmer 29$

Michael Cors átmeneti kabát elegáns kiadásban 47$

Tommy Hilfiger, Calvin Klein pólók 5-9$

Bőr pénztárcák 7-10$ (Levis, Nike...)

Bőr övek 10-5$ (Hugo Boss, Tommy, H Hanses...)

Cípők: Konversz 25-50$, Nike Airmax 80-100$(nem 160 min itthon)

Kedvencem bőrönd Samsonite(legnagyobb üvegszálas házas színes különböző) : 100$ (Nálunk meg árulják 50-60000 huf-ért vicc)

Érdemes üres bőrönddel érkezni és betárazni. Az olaszok, németek, franciák ilyen 6-700$ért vették a cuccokat és hozzáteszem mind eredeti nem lowend cuccok (pl. eredeti Nike de kínai gyártmány).

Érdemes bevásárolni, mert ott nem probléma a divatosság és nem pénz kérdése.

UI: Lehet a márkák neveit rosszul írtam, de nem vagyok prő bennük és lusta voltam utánanézni.

Persze az extra cuccok ott is drágák mint itt (pl. Lui Vutton). De megéri a mindennapokra bevásárolni.

OFF vége.

Re: T-Mobile US

#708899 Janicroft Előzmény: #708888

Mondjuk én eddig még csak itthon vettem mindent, nem járok túl sűrűn az USA-ban (még nem voltam sajnos)

Re: T-Mobile US

#708888 Bendeguz Előzmény: #708878

Ki az a gazdag hülye aki Mo-on vesz almas cuccot? :))) usaban fogom megvenni ha mar arra jarok vegre egyszer

Re: T-Mobile US

#708878 Janicroft Előzmény: #708859

Hát nem tudom, egyrészt nagyon tetszik, szép, dizájnos, használhatónak tűnik, de számomra egy okosóra felesleges. Mi az a plusz ami miatt felvenném ezt és itthon hagynám a szép órámat, nem tudom. Ki kellene próbálni, rá kellene érezni kicsit. A 350 dollár az induló ára lesz, mire ideér hozzánk, lesz 130.000 forint is, ennyiért meg nem fogom megvenni, (pedig nagy apple **** vagyok :D) mert nincs rá szükségem, legalábbis még most úgy gondolom.

Re: T-Mobile US

#708856 Janicroft Előzmény: #708829

Akkor együtt sírunk, együtt nevetünk! ;-)

Közben Apple-t figyelgetem, vettem ma még egy kicsit 99 dolláron, onann felment 103-ra, gondoltam dobom is azonnal ezt a kis spekulatív pakkot, de időközben lenyomták 97,9 környékére. Sebaj, nagyon jó bejelentések voltak (új iPhone-ok, apple Watch, apple Pay), szépen fog keresni megint az Apple, szóval tartom az egész pakkot.

Re: T-Mobile US

#708829 rbbj11 Előzmény: #708823

ugyanerre szämitva u.ilyen celarral, a jo funda miatt is pär napja vettem mekiböl :D

Re: T-Mobile US

#708799 rbbj11 Előzmény: #708785

én is vettem us t-mobile-t, jelenlegi áron akkor sem rossz vétel, ha nem lesz felvásárlás

Re: nincs cím

#708703 Bendeguz Előzmény: #708661

ezzel párhuzamosan a cégek profitjai illetve a vezetők bérezése meg a sokszorozást mutatja. jó öreg pareto