Re: nincs cím 2014. szeptember 1. 12:31 Ddavid Előzmény: #708328 Gazpromban benne vagy még. Én eladtam és arra appelálok, hogy lentebb visszaveszem az egész pakkot. Bár ma szépen felrántották, de a tél fog dönteni az árfolyam irányáról úgyis...