Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #708328

Gazpromban benne vagy még. Én eladtam és arra appelálok, hogy lentebb visszaveszem az egész pakkot.

Bár ma szépen felrántották, de a tél fog dönteni az árfolyam irányáról úgyis...