Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #708337

elnézve az EU-s tözsdéket, inkább sávozást várok tölük idén, ami azt is jelenti itt a sávtetökhöz közel, hogy innen inkább esni fog: UK-t látom a legshortosabbnak, az sztem már holnap lefordul és kb. 8% esést látok benne. Az Dax-ban is jelentene kb. 5%-ot, tehát vissza kéne essen 9e-re. Vélemény?

p.s. ettöl függetlenül év végi hajrában továbbra is elérhetönek látom a 11e-t