Re: nincs cím 2014. szeptember 4. 9:13 Ddavid Előzmény: #708398 Így utólag kellett volna 1 topic neki, hogy a " The Fappening". De akkor még nem volt meg ez az cím és így az Apple - hoz lehetett relatelni itt csak. :\ :D