Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #708398

Így utólag kellett volna 1 topic neki, hogy a " The Fappening". De akkor még nem volt meg ez az cím és így az Apple - hoz lehetett relatelni itt csak.

:\ :D