Re: nincs cím 2014. augusztus 27. 23:33 Bendeguz Előzmény: #708194 Persze, őszi VIP Stoky találkozó! :) VIP meg úgy lehetsz, hogy jó arc vagy, szereted a bort meg a pálinkát és eljössz. :D