"avasd magad szentté..." hát ezt leginkább te szeretnéd elérni magaddal kapcsolatban.. re: csődbiztos :)
"avasd magad szentté..." hát ezt leginkább te szeretnéd elérni magaddal kapcsolatban.. re: csődbiztos :)
Pl. érdemes-e most részvényt venniük, felhajtani az árfolyamot!?
Ha igen, akkor mennyi részvényt érdemes most venniük, milyen árfolyamig érdemes venniük?
Van-e valami háttérszerveződés erre? Koncentrálni kell arra is közben, hogy eladható legyen a részvénypakk majd, legyenek befektetők, vagy palimadarak, akiket meggyőznek a vételről, stb.
A végén még olyan cégtulajokká válnak Ők is, mint akik korábban Őket szopatták meg...
avasd magad szentté
én a csőd előtt még a márciusi Flash kijövetekor szóltam hogy csőd lesz és lett is
olvass vissza egész nyugodtan
Viszont az is érdekes, hogy a részvényessé váló kötvényeseknek a menekülés mellett egyben az is az érdeke, hogy minél magasabb legyen az árfolyam!
Ez egy izgalmas dilemma lesz.
idéztem..
"..Első körben az 50 millió darabos részvénykibocsátás technikai megvalósítása vár a vállalatra, ami a hitelezők nagy száma miatt egy meglehetősen komplex feladat..."
amit bemásolsz, azt sem olvasod el? :))
" Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… "
re: "lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((" :))
én legalább előre beírom az elméleteimet... :))
elkezdhetném teleírni az otp-mol topikot, hogy csőd lesz, előbb-utóbb az lesz, mert elfogy az olaj, és lehet (lesz) még bankpánik is a világban
"- Mi a menete a részvénykonverziónak? Mikorra jutnak hozzá az értékpapírokhoz a hitelezők?
- Először is, meg kell várnunk, hogy a bíróság is szentesítse a csődegyezséget, amire leghamarabb véleményem szerint 4-6 héten belül kerülhet sor. Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… Megítélésem szerint a megkötött egyezség kiállja majd a bíróság vizsgálatát is, és az előbb vagy utóbb véleményem szerint jogerőre fog emelkedni. Maga a részvénykonverziós folyamat elég bonyolult a hitelezők nagy száma miatt igen hosszadalmas folyamat, amit a magyar jogi környezet határol be. Röviden összefoglalva annyi fog történni, hogy az egyezség jogerőre emelkedését követően az E-Star a lehető legrövidebb időn belül megindítja a közgyűlés felhatalmazásán alapuló tőkeemelés cégbírósági bejegyzésére irányuló eljárást, majd a tőkeemelés során keletkező új részvényeket a hitelezők részére fogja transzferálni a csődegyezségben rögzített határidőn belül. Természetesen a folyamat koránt sem ennyire egyszerű: bírósági, hatósági eljárásokon át vezet az út a részvények hitelezők részére történő átadásáig. Az E-Star folyamatosan tájékoztatja majd a hitelezőket a lényeges eseményekről."
4.30-én 4-6 hétre számított
lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((
"..hiszen a csődegyezség által a vállalat meghatározó tulajdonosai lettek,.."
ezt az elméleted gyakran előadtad
aztán mégsem jött be
ezt megelőzendő fogják felqrni a végtelenbe, és tovább az árfolyamot :)
mivel a mérlegfőösszegből is jóval kevesebb jut mint 366 egy rv-esre teljesen logikus lenne
Érdekes lesz a könyvben mondjuk 25.000.000 db eladó részvény alsó limiten...
"1. A csőd az nem felszámolás..ebben az esetben a hitelezők lettek a tulajok.."
nem lettek
majd akkor lesznek ha kezükben lesznek a rv-ek
Gondolom, ezt sokan szeretnék, mert mire megkapod a részvényeidet, szűk lesz az ajtó.
Szerintem nem fog összejönni ez a kölcsönkéréses ügylet.
Sajnos nincs mit tenni, már nagyon régóta mondogatom, hogy kereskedni kell, nem a dumát nyomatni. Örülni kellene minden lehetőségnek.