Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#658109 Zotya32 Előzmény: #658105

"avasd magad szentté..." hát ezt leginkább te szeretnéd elérni magaddal kapcsolatban.. re: csődbiztos :)

Re: nincs cím

#658108 Dicsák Előzmény: #658104

Pl. érdemes-e most részvényt venniük, felhajtani az árfolyamot!?

Ha igen, akkor mennyi részvényt érdemes most venniük, milyen árfolyamig érdemes venniük?

Van-e valami háttérszerveződés erre? Koncentrálni kell arra is közben, hogy eladható legyen a részvénypakk majd, legyenek befektetők, vagy palimadarak, akiket meggyőznek a vételről, stb.

A végén még olyan cégtulajokká válnak Ők is, mint akik korábban Őket szopatták meg...

Re: nincs cím

#658105 exmnbs1 Előzmény: #658101

avasd magad szentté

én a csőd előtt még a márciusi Flash kijövetekor szóltam hogy csőd lesz és lett is

olvass vissza egész nyugodtan

Re: nincs cím

#658104 Dicsák Előzmény: #658088

Viszont az is érdekes, hogy a részvényessé váló kötvényeseknek a menekülés mellett egyben az is az érdeke, hogy minél magasabb legyen az árfolyam!

Ez egy izgalmas dilemma lesz.

Re: nincs cím

#658103 Ibiza Előzmény: #658096

idéztem..

"..Első körben az 50 millió darabos részvénykibocsátás technikai megvalósítása vár a vállalatra, ami a hitelezők nagy száma miatt egy meglehetősen komplex feladat..."

Re: nincs cím

#658102 Zotya32 Előzmény: #658100

amit bemásolsz, azt sem olvasod el? :))

" Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… "

re: "lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((" :))

Re: nincs cím

#658101 Zotya32 Előzmény: #658094

én legalább előre beírom az elméleteimet... :))

elkezdhetném teleírni az otp-mol topikot, hogy csőd lesz, előbb-utóbb az lesz, mert elfogy az olaj, és lehet (lesz) még bankpánik is a világban

Re: nincs cím

#658100 exmnbs1 Előzmény: #658096

"- Mi a menete a részvénykonverziónak? Mikorra jutnak hozzá az értékpapírokhoz a hitelezők?

- Először is, meg kell várnunk, hogy a bíróság is szentesítse a csődegyezséget, amire leghamarabb véleményem szerint 4-6 héten belül kerülhet sor. Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… Megítélésem szerint a megkötött egyezség kiállja majd a bíróság vizsgálatát is, és az előbb vagy utóbb véleményem szerint jogerőre fog emelkedni. Maga a részvénykonverziós folyamat elég bonyolult a hitelezők nagy száma miatt igen hosszadalmas folyamat, amit a magyar jogi környezet határol be. Röviden összefoglalva annyi fog történni, hogy az egyezség jogerőre emelkedését követően az E-Star a lehető legrövidebb időn belül megindítja a közgyűlés felhatalmazásán alapuló tőkeemelés cégbírósági bejegyzésére irányuló eljárást, majd a tőkeemelés során keletkező új részvényeket a hitelezők részére fogja transzferálni a csődegyezségben rögzített határidőn belül. Természetesen a folyamat koránt sem ennyire egyszerű: bírósági, hatósági eljárásokon át vezet az út a részvények hitelezők részére történő átadásáig. Az E-Star folyamatosan tájékoztatja majd a hitelezőket a lényeges eseményekről."

4.30-én 4-6 hétre számított

lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((

Re: nincs cím

#658088 exmnbs1 Előzmény: #658086

mivel a mérlegfőösszegből is jóval kevesebb jut mint 366 egy rv-esre teljesen logikus lenne

Re: nincs cím

#658085 exmnbs1 Előzmény: #658068

"1. A csőd az nem felszámolás..ebben az esetben a hitelezők lettek a tulajok.."

nem lettek

majd akkor lesznek ha kezükben lesznek a rv-ek

Re: nincs cím

#658084 Sly-- Előzmény: #658058

Gondolom, ezt sokan szeretnék, mert mire megkapod a részvényeidet, szűk lesz az ajtó.

Szerintem nem fog összejönni ez a kölcsönkéréses ügylet.

Re: nincs cím

#658081 Ferenc86 Előzmény: #658067

Sajnos nincs mit tenni, már nagyon régóta mondogatom, hogy kereskedni kell, nem a dumát nyomatni. Örülni kellene minden lehetőségnek.

Re: nincs cím

#658079 exmnbs1 Előzmény: #658069

mindenesetre elég realista hozzáállás beelőzni a többieket és nem a sültgalambra várni