Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #658094

én legalább előre beírom az elméleteimet... :))

elkezdhetném teleírni az otp-mol topikot, hogy csőd lesz, előbb-utóbb az lesz, mert elfogy az olaj, és lehet (lesz) még bankpánik is a világban