Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 10:57 Zotya32 Előzmény: #658094 én legalább előre beírom az elméleteimet... :)) elkezdhetném teleírni az otp-mol topikot, hogy csőd lesz, előbb-utóbb az lesz, mert elfogy az olaj, és lehet (lesz) még bankpánik is a világban