Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #658100

amit bemásolsz, azt sem olvasod el? :))

" Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… "

re: "lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((" :))