Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 10:58 Zotya32 Előzmény: #658100 amit bemásolsz, azt sem olvasod el? :)) " Ez persze függ attól is, hogy a felszámolásra törekvők élnek-e fellebbezési jogukkal… " re: "lett belőle 4 hónap és 6 nap, eltalálta(((((((" :))