Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #658101

avasd magad szentté

én a csőd előtt még a márciusi Flash kijövetekor szóltam hogy csőd lesz és lett is

olvass vissza egész nyugodtan