Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 11:00 exmnbs1 Előzmény: #658101 avasd magad szentté én a csőd előtt még a márciusi Flash kijövetekor szóltam hogy csőd lesz és lett is olvass vissza egész nyugodtan