Hozzászólás
Estar_kotvenyesNem tudja véletlenül valaki, hogyan tudnék kölcsön kérni 110.000 db részvényt? Nekem kb. ennyit sikerült a csődegyezséggel a nyakamba varniuk, és úgy látom most van érdeklődés, szívesen eladnám már előre a részvénycsomagot. Aki tud segíteni keressen meg privátban. KBC, Random és az ERSTE nem foglalkozik vele.