Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #658066

A nagy hóhányó szereti kölcsönadni a részvényeit, Gump1,a nagyúr.

Gratulálok a kitartásodhoz,úgy néz ki meg fogja érni,bár az idegeskedést hónapokon keresztül nem fizeti meg senki