Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #658066A nagy hóhányó szereti kölcsönadni a részvényeit, Gump1,a nagyúr.
Gratulálok a kitartásodhoz,úgy néz ki meg fogja érni,bár az idegeskedést hónapokon keresztül nem fizeti meg senki
A nagy hóhányó szereti kölcsönadni a részvényeit, Gump1,a nagyúr.
Gratulálok a kitartásodhoz,úgy néz ki meg fogja érni,bár az idegeskedést hónapokon keresztül nem fizeti meg senki