Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #658088

Viszont az is érdekes, hogy a részvényessé váló kötvényeseknek a menekülés mellett egyben az is az érdeke, hogy minél magasabb legyen az árfolyam!

Ez egy izgalmas dilemma lesz.