Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 11:00 Dicsák Előzmény: #658088 Viszont az is érdekes, hogy a részvényessé váló kötvényeseknek a menekülés mellett egyben az is az érdeke, hogy minél magasabb legyen az árfolyam! Ez egy izgalmas dilemma lesz.