Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #658068

"1. A csőd az nem felszámolás..ebben az esetben a hitelezők lettek a tulajok.."

nem lettek

majd akkor lesznek ha kezükben lesznek a rv-ek