Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 10:43 exmnbs1 Előzmény: #658068 "1. A csőd az nem felszámolás..ebben az esetben a hitelezők lettek a tulajok.." nem lettek majd akkor lesznek ha kezükben lesznek a rv-ek