Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #658058

Gondolom, ezt sokan szeretnék, mert mire megkapod a részvényeidet, szűk lesz az ajtó.

Szerintem nem fog összejönni ez a kölcsönkéréses ügylet.