Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 10:43 Sly-- Előzmény: #658058 Gondolom, ezt sokan szeretnék, mert mire megkapod a részvényeidet, szűk lesz az ajtó. Szerintem nem fog összejönni ez a kölcsönkéréses ügylet.