Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

Én szotyi papírt ritkán veszek..ezek a kisforgalmú bennfentes infókkal manipuláló kis vackok.

Ezt a topikot azért olvasom mert érdekel a kisbefektető "logikája" reakciója..önigazolása, magyarázkodása.

1. A csőd az nem felszámolás..ebben az esetben a hitelezők lettek a tulajok..

2. ha nem látnák benne a működési modellt akkor nincs megállapodás..

3. de ha a eszközérték piaci ára is magasabb mint a hitel akkor felszámolják..

4. de ha az eszközök egyben és működtetve többet érnek akkor beszállnak..

5. akkor is beszállnak ha a tulajdonrészük könyv szerint többet ér mint ha azonnal felszámolnák a céget..hiszen ez a saját mérlegüket rongálná..ez meg nem most van..és addig bármi lehet.