Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#665053 Borska Előzmény: #665050

és mi van ha valaki előbb megadja neki a 100as csomit :) akkor aztán dupla melóval szállhat ki ,már ha akar ,ha pedig önt akkor magát is megszoooooppatja :) bár ezen a piacon ki az aki szembeszállna 100 kontis tétellel

Re: nincs cím

#665050 Ibiza Előzmény: #665047

lehet liqvidálás is..vagy sima stopok..

kamu támasz is lehet..így a stopokat alá rakják..a vételeket fölé..kiugrik és ráönt.

Re: nincs cím

#665047 Aptiti Előzmény: #665044

Látjátok most is lerágták a kicsik folyamatosan 800-ig aztán jött egyből egyy 100db-os vevő.

Most légy okos Domonkos :)

Re: nincs cím

#665044 Aptiti Előzmény: #665037

Ez egy lelki hadviselés,mert érzem, hogy innen rallizhatna a BUX egy 1000pontot.

Ellenben meg be vagyok tojva mint mindenki más.

Egyszerűen senki nem mer venni ezen a szinten.

Majd drágábban persze rögtön mindenkinek fog kelleni.

Ez a tőzsdelogika amit józan paraszti ésszel felfogni nem lehet.

Re: nincs cím

#665036 Aptiti Előzmény: #665034

egyébként valaki nagyon gyűjtöget, mert a vételi oldal folyamatosan nagy pakkal van tele.

De valahogyan mégsem érzem az erőt. A biztos haszon +300pont a zsebbe és lehet menni az esti blues fesztiválra sööörözni :)

Elbizonytalanodtam így h…

#665034 Aptiti

Elbizonytalanodtam így hétvége előtt. Így csökkentettem a pozi méretemet 1/3-dal 800 felett.

Re: nincs cím

#665014 Borska Előzmény: #665010

hát igen, nekem is volt longom 350ről és 420ról , akkor ment vagy300pontot majd 1 nap alatt visszadobta fed után, nem volt longos a kép ezért stoppoltam, égis sztori nem kalkulálható faktor volt, a vele paralel richter meg lassan kifullad, az lett volna preciz dolog 300ról long ,most pedig fokozott zárás esetleg fordulás

hm,hm nem csak te kalapáltad el a dolgot :) szerintem sokan vagyunk így vele

Re: nincs cím

#665010 Ibiza Előzmény: #664998

elvitték 30ig a shortjaimat..kattognak a short stopok..én itt szoktam ráadni meg 19k környékén..nem hiszem elsőre átvinné..

300 körüli longjaim már jól néznének ki..elpacsáltam..

Re: nincs cím

#664998 Borska Előzmény: #664991

igen a péntek....hm,hm a színező péntek

usa tegnap betöltötte rését, dax bazi erős, de az összefonódás miatt ennek is bele kell harapnia a hézagjába, ez megtörténhet akár ma is, az pedig piros , erőspiros daxot jelenten ami idehaza is hatna, és ezeknek a hatásoknak legnagyobb szenvedője az otp (lehet)

én nem számítok a kitörésére, persze ettől simán robbanhat

kiderül

Re: nincs cím

#664991 Ibiza Előzmény: #664989

ma péntek..a múlt héten felkötés volt..meglátjuk.

szerk: OTP mol megindulhat..mtelt beütik sztem.

érdekes dolog ez, és szi…

#664989 Borska

érdekes dolog ez, és szinte le se merem írni, de szerintem ma 18560-70 környékére lenézhet hati , és onnan viszajövetbe kb 600-620 körül zárhat

:) egyenlőre nem így néz ki a dolog, de benne van a pakliban

a kinti nyitótépés shortkiütés megvolt, hirtelen fordulat hogy a beült longosok is izzadjanak, de szerintem most pár napig hétig még a bizonytalanság és a morzsolódás lehet a pálya, hirtelen beöntésekkel, megrántásokkal de csapásügyileg lefelé, és ez a hangulat átragadhat a bétre ( a jó funda adatok sem okoztak HUF erősödést illetve rv rallit legalább is egyenlőre)

...kiváncsi leszek mennyire trafálok bele avagy csúnyán mellé

emberes 100db-os vétel..…

#664984 Ibiza

emberes 100db-os vétel..így nem fog esni..

de röhej a 10db-os shortom összezavarta a piacot :)

Re: nincs cím

#664912 Konvektor Előzmény: #664892

Ez így igaz , és van időnk lezárni ,ha esik.

Szóval annyi benne a pozitív, hogy ha esnénk elméletileg kissebbet esnénk mint a prompt.

Re: nincs cím

#664892 Aptiti Előzmény: #664865

csalóka. Mivel pont azt mutatja, hogy nem bízik a jövőben a hati. Pesszimista. Egyedül az lehet bíztató, hogy mivel nem a farok csóválja a kutyát, ezért, ha tévednek a spekik, nagyobbat emelkedhet mint a promt. (elméletben -a KT ezt hivatott árazni) Normál piaci környezetben, ha bull van, akkor egy rövid lej.DKJ kamatát (mint ref.benchmark-opportunity cost)kb 3% meg kellene, hogy haladjon.

Szóval annyi benne a pozitív, hogy ha esnénk elméletileg kissebbet esnénk mint a prompt.

Na.ennyi :)

Re: nincs cím

#664873 Racional Előzmény: #664870

Stratégiai vízió - Amerika és a globális hatalom válsága

Zbigniew Brzezinski

Antall József Tudásközpont, 2013

Carter nemzetbiztonsági tanácsadója szerint 2025-ben jön az USA összeomlás

már magyarul is olvasható

(addig eladom az OTP -met)

Re: nincs cím

#664870 Racional Előzmény: #664854

"nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)"

Sajnos rátapintottál a lényegre:

keményen bűnhődni fogunk!