Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #664892

Ez így igaz , és van időnk lezárni ,ha esik.

Szóval annyi benne a pozitív, hogy ha esnénk elméletileg kissebbet esnénk mint a prompt.