Re: nincs cím 2013. szeptember 26. 20:52 Konvektor Előzmény: #664892 Ez így igaz , és van időnk lezárni ,ha esik. Szóval annyi benne a pozitív, hogy ha esnénk elméletileg kissebbet esnénk mint a prompt.