Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #665047

lehet liqvidálás is..vagy sima stopok..

kamu támasz is lehet..így a stopokat alá rakják..a vételeket fölé..kiugrik és ráönt.