Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 11:48 Aptiti Előzmény: #665044 Látjátok most is lerágták a kicsik folyamatosan 800-ig aztán jött egyből egyy 100db-os vevő. Most légy okos Domonkos :)