Re: nincs cím 2013. szeptember 26. 17:08 BudFox Előzmény: #664844 őrültek ezek jaja..... lesznek majd ilyen 20 pontos mozgások pillanatok alatt le -s - föl. nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)