Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #664844

őrültek ezek jaja..... lesznek majd ilyen 20 pontos mozgások pillanatok alatt le -s - föl.

nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)