Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #664865csalóka. Mivel pont azt mutatja, hogy nem bízik a jövőben a hati. Pesszimista. Egyedül az lehet bíztató, hogy mivel nem a farok csóválja a kutyát, ezért, ha tévednek a spekik, nagyobbat emelkedhet mint a promt. (elméletben -a KT ezt hivatott árazni) Normál piaci környezetben, ha bull van, akkor egy rövid lej.DKJ kamatát (mint ref.benchmark-opportunity cost)kb 3% meg kellene, hogy haladjon.
Szóval annyi benne a pozitív, hogy ha esnénk elméletileg kissebbet esnénk mint a prompt.
Na.ennyi :)