Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Racional Előzmény: #664854

"nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)"

Sajnos rátapintottál a lényegre:

keményen bűnhődni fogunk!