Re: nincs cím 2013. szeptember 26. 18:03 Racional Előzmény: #664854 "nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)" Sajnos rátapintottál a lényegre: keményen bűnhődni fogunk!