Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #665037

Ez egy lelki hadviselés,mert érzem, hogy innen rallizhatna a BUX egy 1000pontot.

Ellenben meg be vagyok tojva mint mindenki más.

Egyszerűen senki nem mer venni ezen a szinten.

Majd drágábban persze rögtön mindenkinek fog kelleni.

Ez a tőzsdelogika amit józan paraszti ésszel felfogni nem lehet.