Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #665037Ez egy lelki hadviselés,mert érzem, hogy innen rallizhatna a BUX egy 1000pontot.
Ellenben meg be vagyok tojva mint mindenki más.
Egyszerűen senki nem mer venni ezen a szinten.
Majd drágábban persze rögtön mindenkinek fog kelleni.
Ez a tőzsdelogika amit józan paraszti ésszel felfogni nem lehet.