Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #665034egyébként valaki nagyon gyűjtöget, mert a vételi oldal folyamatosan nagy pakkal van tele.
De valahogyan mégsem érzem az erőt. A biztos haszon +300pont a zsebbe és lehet menni az esti blues fesztiválra sööörözni :)