Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #664998

elvitték 30ig a shortjaimat..kattognak a short stopok..én itt szoktam ráadni meg 19k környékén..nem hiszem elsőre átvinné..

300 körüli longjaim már jól néznének ki..elpacsáltam..