Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 10:10 Ibiza Előzmény: #664998 elvitték 30ig a shortjaimat..kattognak a short stopok..én itt szoktam ráadni meg 19k környékén..nem hiszem elsőre átvinné.. 300 körüli longjaim már jól néznének ki..elpacsáltam..