én semmi vagyok vegytiszta fundás, épp ellenkezöleg.
Amit a rövid tradejeim tucatjai is tanúsítanak. Csak azt mondom, mindenki le kell tegye vmi mellett a voksät, és nem szabad elcsäbulnia részsikerek lättän. Ha van elég töke, persze lehet többféle stratégiát teljesen elkülönített vagyonnal futtatni.
Pl. egy számla 4000 usd-vel vegytiszta funda, 1 számla 4000 usd-vel csak TA vagy keverék stb.
Csak legyen rá idö és energia... :)
Megszoktuk mär mindannyian ezt a fórumot. De az valóban nem olyan jó, hogy itt pl. nincs lehetöség értesítést kapni, ha vkinek fontos, sürgös közlendöje van. Persze, telón lehetne...snapchaten vagy nem tudom hol...
Lusta vagyok a färadtsägot venni rä, h. ötleteljek a kommunikäcio és együttmüködés toväbb fejlesztésén. Épp ezért nem égtem a vágytól a fórum megvétele kapcsän sem. Herceg biztos tud nyilatkozni, mennyi idö és energia ez az egész téma.
Ha ki tudna termelni egy alkalmazottat, akkor lenne jó, mert akkor egy pici jol összerakott cég keretében önjáró lehetne.