Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#718806 matgab Előzmény: #718800

ti mennyinek látjátok az Adidas-t most?

A stooq-on 59.31 +4,81%

Míg a Randomnál 58,76 +3,43%

Vagy csak a real time vs 15 perces?

Hella ma is rakétázik, azt balekság volt eladni...:-(

Re: nincs cím

#718800 Bendeguz Előzmény: #718797

dettó, 15:35-kor pánikba estem, hogy vasárnap jöttem-e be dolgozni :D

aztán nem gúgliztam utána, de biztos valami zsidó ünnep van és nem nyitnak ki :)))

szerk: Luther Márton király napja van.

Re: nincs cím

#718797 matgab Előzmény: #718785

nézem nézem, hogy mikor nyit ki az usa tőzsde, mikor kezd már emelkedni a best buy, ha már az adidas-t így megtépkedték, hátha jó napom lesz...

Mondom mi az isten, ilyen hosszú ez a mai nap?? (Igaz ma korábban kezdtem)...

És azt veszem észre magamon, hogy már az USA tőzsdére van ráállva a bioritmusom... Egyszerűen frusztráció jön rám, ha nem látom az árakat délután mozogni...

Őrület...

Re: nincs cím

#718781 Ddavid Előzmény: #718758

Pannergy mozgolódik, TA alapon még semmi, de egy MINI-longot lehet megérne! :)

Re: nincs cím

#718765 Ddavid Előzmény: #718720

Ha lesz időm tudok ráfejleszteni pár dolgot, de akkor algoritmikusan írjátok le mit szeretnétek milyen értékeknek stb.

De először az FB egy próbára jó. :)

Re: nincs cím

#718759 Bendeguz Előzmény: #718758

nem tudom mi lesz a fórum sorsa. ha bármi okból hirtelen szűnne meg, akkor jó lesz a facebook első körös menekülő útvonalnak. szerintem próbáljuk meg, lehet én leszek az első, aki elkezdi savazni, hogy mégsem jó. :)

Re: nincs cím

#718758 rbbj11 Előzmény: #718753

most komolyan, csak ezért regeljek fb-re? De miért jó ez, ha utána úgyse fogok belépni? Fb-n képmegosztáson kívül tudunk vmi értelmeset csinálni?

Egy felületet szeretnék használni, akkor ezentúl azt használnám fórumozás helyett

Re: nincs cím

#718747 rbbj11 Előzmény: #718723

Megjött emailen, de közben rájöttem, nekem ennek sincs semmi értelme, mert fb-t van, h. két hétig meg sem nyitom. Ott kezdődik, h. nem is vagyok fenn magánszemélyként, csak céges profil. Amit egyfajta online jelenlétnek és reklámfelületnek használok, kiegészítve néhány személyes aspektussal.

Re: nincs cím

#718720 Bendeguz Előzmény: #718709

Mindenki engedélyezve lett idáig, aki eddig is érdeklődött. Herceg ugye alapvető tag :)

A fórumot természetesen nem hagyjuk el, mert a facebook nem jó fórumnak. Ott követjük majd a chartokat, amik kommentelhetőek lesznek. Itt ez sajna ábránd. Ddavid oldala ebből a szempontból remek volt, csak kéne még bele pár kényelmi funkció. Adjunk egy próbát a face-nek, aztán ha nem válik be, jegeljük. Rbbj, jelentkezz!

Re: nincs cím

#718700 rbbj11 Előzmény: #718695

elemezd ki alaposan a különbség okät: akkor mit csinältäl jol és most mit nem. Fontos tudni, hogy csak a forgandó szerencse miatt van a különbség, vagy rendszer oka is van?

Na ja, rövid sikerek egy dolog, nälam sok minden rejtve van: pl. raiffeisenen hatalmas lebegö minusz van. De DB-n is. Szal siker ide vagy oda, irtam lejjebb is, nekem a lebegökkel együtt minuszos volt a tavalyi év. Annak ellenére is, hogy USD-ben volt a végén 50%, euroban 25%. Mindig hozzäszämolom a lebegöket, különben önbecsapäs lenne.

CALL-t bezzeg nem irigyelted ;)