Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #718686Hasonlóan gondolkodom, de látva a rövidtávú sikereidet kicsit epekedve nézem a dolgokat! :)
Görög ismerősökkel beszéltem és az ottani pesszimizmus ami kicsit megrémített, mert 90% hogy kilépnek az EU övezetből. Németországot és az EU-t egyként utálják... :S
Esetleg ez pár dominót eldönthet! :)
Tavalyi teljesítmény össz. tőkére -16% :\
Ellőző évben ami ennek az összegnek a 25%-ka olyan 20% adózás utáni haszon volt.