Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #718686

Hasonlóan gondolkodom, de látva a rövidtávú sikereidet kicsit epekedve nézem a dolgokat! :)

Görög ismerősökkel beszéltem és az ottani pesszimizmus ami kicsit megrémített, mert 90% hogy kilépnek az EU övezetből. Németországot és az EU-t egyként utálják... :S

Esetleg ez pár dominót eldönthet! :)

Tavalyi teljesítmény össz. tőkére -16% :\

Ellőző évben ami ennek az összegnek a 25%-ka olyan 20% adózás utáni haszon volt.