Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#718644 rbbj11 Előzmény: #718637

én nem látom tartósnak ezt a kitörést, de szted mia célár, mert azuttal lehet, ma vennék belőle!

Re: nincs cím

#718643 rbbj11 Előzmény: #718625

nekem is 68-69 volt utolsó céláram, de nem vártam meg, mert sztem előtte ráfér egy kiadós korrekció

Re: nincs cím

#718641 rbbj11 Előzmény: #718624

megpróbálok lázam ellenére hétvégén utána olvasni

IPO-knál azonban előre szólok, nagyon nehéz fundamentális értékelést végezni, és az első 3 év árfolyamához ált. semmi köze nincs is. Tipikus pálda volt FB, ahol gyakorlatilag változatlan funda és jövőkép mellett kibocsátáshoz képest felezett, majd duplázott (tehát négyszerezett)

Re: nincs cím

#718625 Bendeguz Előzmény: #718624

LULU: 2 rés megvolt, még egy lehet, aztán 68-ról szerintem korrigál egy nagyot, miután betöltötte az ott hagyott rést. uff

Re: nincs cím

#718599 Ddavid Előzmény: #718597

Nem tudom mi ez nem hallottam róla, de tapasztalatok szerint bármi is az rákapnak az ember és duplázik legalább első 2 hétben.

Rápróbáljunk?

hasbrot nézegetem, minde…

#718598 Koffein

hasbrot nézegetem, minden indikátor a béka segge alatt van... talán érdemes lenne beszállni itt 50 környékén... habár ezekben a vérzivataros napokban, a fene se tudja...

Re: nincs cím

#718597 Bendeguz Előzmény: #718558

KBC IPO ajánlata: BOX! Az elemzés fent van a KBC oldalon, ügyfelek elolvashatják. Az elejét bemásolom témaindítónak.

Hosszú halogatás után végre tőzsdére léphet az internetes szektor egyik felkapott szereplője, a Box. A cég egyszerű, de népszerű szolgáltatást kínál egyre nagyobb felhasználóbázisnak, ugyanakkor a részvényeket kénytelen nyomott áron piacra dobni. Ez önmagában egész vonzóvá teszi az IPO-t, de mivel a cég egyelőre masszívan égeti a pénzt, a kockázatok is hatalmasak.

A kibocsátás részletei:

A Box várhatóan január 23-án kezdi meg tőzsdei pályafutását.

A részvényt a New York Stock Exchange-re vezetik be BOX tickerrel.

A cég 12,5 millió részvényt értékesítene, amit nagy kereslet esetén további 1,875 millióval fejelhet meg.

A kibocsátási ársáv 11-13 dollár, de ettől eltérhet a végleges ár, az első napon pedig a kereslet függvényében akár lényegesen magasabb vagy alacsonyabb áron is kezdődhet a kereskedés.

A kibocsátás 1,4-1,55 milliárd dollárra értékelheti a vállalat egészét, feltéve, hogy a jegyzési ár a megadott sávban alakul.

Tavaly nyáron a Box értékeltsége 2,4 milliárd dollár, 2013 őszén pedig 2 milliárd dollár volt, ehhez képest lényegesen alacsonyabb lehet az IPO-ban kialakuló érték.

Re: nincs cím

#718558 rbbj11 Előzmény: #718525

úgy hallom ismerősöktől, elkezdtek menni a hírlevelek ügyfeleknek a csődbe ment forex szolgáltatókról... CHF-re hivatkoznak

Re: nincs cím

#718525 rbbj11 Előzmény: #718513

mivel tudsz németül, nem fordítom:

Rentokil Initial PLC bezeichnet sich selbst als einen der weltweit größten Dienstleistungsanbieter, hauptsächlich aktiv in Europa, Nordamerika, dem asiatisch-pazifischen Raum und Afrika. Die Dienstleistungen umfassen Schädlingsbekämpfung, Waschraumservices, den Verleih von Wäsche, Kleidung und Reinigungsgeräten, Innenbegrünung, Anlageninstandhaltung, E-Sicherheit, Kurierdienste, Reinigungsdienste und Immobilieninstandhaltung. Die Gründung des Unternehmens geht auf die 1920er Jahre zurück.

Igen, angol cég, amcsi piacon elég illikvid, és úgyis az angol piaci árat fogja követni dollárban átszámolva. De ha mär itt tartunk, sztem most nem rossz vétel gbp usd ellenében. Most 1,52 a kereszt, 1,45 alá egyáltalán nem várom

Re: nincs cím

#718513 Bendeguz Előzmény: #718442

De csak mert olyan cuki vagy! :)

Havi gyertyák: http://i.imgur.com/92zJ6bP.png

Füles csésze, vagyis dupla alj hasonmás, bullos! Célár 190 felett. Mivel most a nyakvonalon nyűglődik, ezért ez egyelőre kérdőjeles. Az indikátorok sem épp bullos összhatást adnak. De nem is maci! Olyan semmilyen a havi chart.

Napos: http://i.imgur.com/Ucr2n73.png

Csatorna, azon belül csatorna, de az 50%-os Fibo megfogta az esést. Ha kitör a csatornából, egyúttal a nyakvonalból, akkor mehet 190 fölé. Indikátorok jelenleg inkább eladásra állnak, legalábbis most nem vennék bele.

Egyébként mi ez a cég? És csak UK tőzsde? Nekem nem kóser. Dollár a király! :)

Re: nincs cím

#718477 rbbj11 Előzmény: #718453

sztem is túlreagalja, de akkor eses utän pär napig-hetig meg szokott lefele csorogni

Re: nincs cím

#718453 matgab Előzmény: #718440

köszi, én is a bloombergen találtam rá... Nem tudom értelmezni az árfolyam mozgást a hírre vonatkozólag, sztem kicsit túlreagálja a piac.

Re: nincs cím

#718449 matgab Előzmény: #718443

33.8

Majd meglátjuk.

A hülye Hella, amit eladtam, ma is 6% pluszban van...

Minek adtam el?