Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718686

Köszi a fundás elemzést! Akkor már inkább Microsoft a felhőbe költöztetett Office miatt.

Ddavid, RBBJ jó ötletet adott a stratégia kidolgozására. Az már csak az én véleményem, hogy folyamatosan eső árfolyamra nem szabad folyamatosan rábővíteni. Inkább stop-loss, aztán ha kieste magát, újra beszállni. Ehhez használom én a technikát, vegytisztán. Rbbj fundás véleményével csak kipótolom az üres mezőket, mielőtt döntést hozok.

A Skype összebeszélést lehetetlen lesz összehozni. Inkább létre kéne hoznunk egy zárt Facebook csoportot. Így jönne automatikusan értesítés a bejegyzésekről, kommentekről. Nagyon jó kezdeményezés volt az oldalad, de macerás használni arra a célra, amire nekünk kellene. Sok időt belefektettél, amiért hálám és elismerésem!

Részemről újra fog éledni a https://longhuntercharts.wordpress.com/

Megpróbálok kialakítani egy technikás közösséget, több szerkesztővel. Várlak titeket is!