Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #718686Köszi a fundás elemzést! Akkor már inkább Microsoft a felhőbe költöztetett Office miatt.
Ddavid, RBBJ jó ötletet adott a stratégia kidolgozására. Az már csak az én véleményem, hogy folyamatosan eső árfolyamra nem szabad folyamatosan rábővíteni. Inkább stop-loss, aztán ha kieste magát, újra beszállni. Ehhez használom én a technikát, vegytisztán. Rbbj fundás véleményével csak kipótolom az üres mezőket, mielőtt döntést hozok.
A Skype összebeszélést lehetetlen lesz összehozni. Inkább létre kéne hoznunk egy zárt Facebook csoportot. Így jönne automatikusan értesítés a bejegyzésekről, kommentekről. Nagyon jó kezdeményezés volt az oldalad, de macerás használni arra a célra, amire nekünk kellene. Sok időt belefektettél, amiért hálám és elismerésem!
Részemről újra fog éledni a https://longhuntercharts.wordpress.com/
Megpróbálok kialakítani egy technikás közösséget, több szerkesztővel. Várlak titeket is!