Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #718653passz és passz :)
jobban megnézve az lci 46 felett lesz igazán bull, utána 44-re tenném a stoplosst.
a volatilitásnak nem olvastam utána, de mindig van valami új gyógyszer, vagy kartell vád. de hát ez usa, állandóan perelnek.