Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718653

passz és passz :)

jobban megnézve az lci 46 felett lesz igazán bull, utána 44-re tenném a stoplosst.

a volatilitásnak nem olvastam utána, de mindig van valami új gyógyszer, vagy kartell vád. de hát ez usa, állandóan perelnek.