Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718335

ma benéztem az elszámolásba, alig vesztettem valamit, miközben esett 20%-ot az árfolyam :)

dollár eur paritás meglesz?