Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #718681Nem tudom erre össze kellene hozni 1 realtime meetinget, Skypon vagy valami, hogy jobban ismerjük egymás napirendjét szabadidejét stb...
Sok erőforrást több irányba osztottunk szét és nem volt hatékony a dolog.
Holott Neked is RBB-nek is voltak nagyon jó ötletei. :S
TSLA javítás 190,5 a másik az hogy olyan befektető csalódottságot érzek mint a Rábánal amikor 1550-re várták telkek meg stb... Aztán betett neki az orosz válság, jelen esetben itt az olaj.
Szerintem megéri majd venni,de nem ezen a szinteken.