Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Sziasztok! Érdekelne a v…

#702381 cocus

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek. igaz a mai nap egész jo volt az ukrán pozitív hírek után, de evvel szemben jött egy negatív hír ami a költségvetési nagy negatívat illeti. plussz , most olvastam hogy az ukrán miniszterelnök még sem hajlandó eggyezkedni putyinnal. én legszívesebben váltanák short-ra, de bizonytalan vagyok. szerintetek mi várható?

törölve

#702368 Ibiza Előzmény: #702362

sunyi alak vagy kétségtelen..ferdítesz hazudsz..még sokra viheted..de nem cserélnék veled.

Re: nincs cím

#702362 rbbj11 Előzmény: #702355

nem a pozikról beszélek, de ezt az előre beírást már egyszer kiveséztük, és nem jöttél ki jól belőle...

Nem konkrét pozikra írtad, hanem csak úgy sallangosan, mint vmi jelszót, amit majd érdemes lesz követni, persze hogy konkrétum nélkül. Csak úgy lazán: sell in may. Mit, miért, mennyiért, arról nem volt szó, nem is vádollak meg vele.

Re: nincs cím

#702357 sztiv1 Előzmény: #702344

Én csak annyit tettem hogy 17560-rol longot nyitottam SQ-ra hajtva,nem mondtam hogy 23 lesz a BUX mostanában,kinti értékre mondtam hogy kb hol kéne lennie

Látom én mit kell csinálni nemsokára,meg is teszem időben.

Re: nincs cím

#702355 Ibiza Előzmény: #702345

"..csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t.."

hüje vagy..rakd már be a hetek ótát.

Én berom a pozijaimat nem utólag varjálom..

Re: nincs cím

#702346 rbbj11 Előzmény: #702345

mondjuk én úgy számítok buy in may-re világpiacokon, hogy bux közben 17 alá esik :)

Re: nincs cím

#702345 rbbj11 Előzmény: #702328

az tuti, h. buy in may lesz, mert ezek a hagyományos hónapok szerinti megoszlások teljesen felborultak 2007 óta, csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t...miközben nincs is realizálható profit idén indexekben, de nem baj...

Re: nincs cím

#702344 rbbj11 Előzmény: #702336

Kéne kéne, de mivel lemaradó, és a jó környezetben sem tudott emelkedni, adni kell. Tipikus alulteljesítő és olyan lesz a viselkedése is. Ezt fogják legjobban ütni, ha gáz lesz.

Re: nincs cím

#702343 rbbj11 Előzmény: #702341

reggel shortjaim nyíltak, és lehet duplázom a pakkot holnap. Mire a mai nagy öröm?

Re: nincs cím

#702341 BudFox Előzmény: #702340

még kitartok a shortnál...de ha elindulunk akkor zárok gyorsan...még várok picit.

Re: nincs cím

#702340 sztiv1 Előzmény: #702339

Gondolod idén?.........

Te nagyon optimista vagy,de legyen így,én is szeretném látni 20 felett

Shortod akkor minek szól? még ha jogos is lenne.

Re: nincs cím

#702339 BudFox Előzmény: #702336

igen, ott kéne lennünk 22.000- 24.000 -en ilyen USA mellett...csak a hatást tompította hogy mi még azért bóvliban vagyunk mindig.

lehet jön majd nálunk egy felminősítés...akkor lehet egy szép rally felfelé.