Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702345

"..csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t.."

hüje vagy..rakd már be a hetek ótát.

Én berom a pozijaimat nem utólag varjálom..