Re: nincs cím 2014. május 7. 18:58 Ibiza Előzmény: #702345 "..csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t.." hüje vagy..rakd már be a hetek ótát. Én berom a pozijaimat nem utólag varjálom..