Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702355

nem a pozikról beszélek, de ezt az előre beírást már egyszer kiveséztük, és nem jöttél ki jól belőle...

Nem konkrét pozikra írtad, hanem csak úgy sallangosan, mint vmi jelszót, amit majd érdemes lesz követni, persze hogy konkrétum nélkül. Csak úgy lazán: sell in may. Mit, miért, mennyiért, arról nem volt szó, nem is vádollak meg vele.