Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #702344

Én csak annyit tettem hogy 17560-rol longot nyitottam SQ-ra hajtva,nem mondtam hogy 23 lesz a BUX mostanában,kinti értékre mondtam hogy kb hol kéne lennie

Látom én mit kell csinálni nemsokára,meg is teszem időben.