Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #702344Én csak annyit tettem hogy 17560-rol longot nyitottam SQ-ra hajtva,nem mondtam hogy 23 lesz a BUX mostanában,kinti értékre mondtam hogy kb hol kéne lennie
Látom én mit kell csinálni nemsokára,meg is teszem időben.