Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702336

Kéne kéne, de mivel lemaradó, és a jó környezetben sem tudott emelkedni, adni kell. Tipikus alulteljesítő és olyan lesz a viselkedése is. Ezt fogják legjobban ütni, ha gáz lesz.