Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702336

igen, ott kéne lennünk 22.000- 24.000 -en ilyen USA mellett...csak a hatást tompította hogy mi még azért bóvliban vagyunk mindig.

lehet jön majd nálunk egy felminősítés...akkor lehet egy szép rally felfelé.