Re: nincs cím 2014. május 7. 16:55 BudFox Előzmény: #702336 igen, ott kéne lennünk 22.000- 24.000 -en ilyen USA mellett...csak a hatást tompította hogy mi még azért bóvliban vagyunk mindig. lehet jön majd nálunk egy felminősítés...akkor lehet egy szép rally felfelé.