Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #702339

Gondolod idén?.........

Te nagyon optimista vagy,de legyen így,én is szeretném látni 20 felett

Shortod akkor minek szól? még ha jogos is lenne.