Re: nincs cím 2014. május 7. 17:01 sztiv1 Előzmény: #702339 Gondolod idén?......... Te nagyon optimista vagy,de legyen így,én is szeretném látni 20 felett Shortod akkor minek szól? még ha jogos is lenne.