Re: nincs cím 2014. május 7. 16:26 Hathor Előzmény: #702326 Most mondtad, hogy jött a jó hír, hogy putyin egyezkedik. Én még nem olvastam azóta semmit. Most akkor összeomlik, vagy egyezkedik? ,-) Jön a Buy in may? :D