Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702326

Most mondtad, hogy jött a jó hír, hogy putyin egyezkedik.

Én még nem olvastam azóta semmit.

Most akkor összeomlik, vagy egyezkedik? ,-)

Jön a Buy in may? :D