Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #702328

az tuti, h. buy in may lesz, mert ezek a hagyományos hónapok szerinti megoszlások teljesen felborultak 2007 óta, csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t...miközben nincs is realizálható profit idén indexekben, de nem baj...