Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #702328az tuti, h. buy in may lesz, mert ezek a hagyományos hónapok szerinti megoszlások teljesen felborultak 2007 óta, csak ibiza nem vette még észre, és nyomja hetek óta a sell in may-t...miközben nincs is realizálható profit idén indexekben, de nem baj...