Re: nincs cím 2014. május 7. 16:41 BudFox Előzmény: #702330 közbe együtt megyünk USA -val....ha hirtelen esnek kinnt akkor mi is. stb.. persze más hatások is érnek minket. de nálam bevállt hogy USA után kereskedem....