El is reppent a shortom, úgyhogy hatiban no pozi. Pedig lehet, hogy tartani kellett volna, mert a prompt végre kezdett csorogni, csak az a fránya kt tágult rám...
El is reppent a shortom, úgyhogy hatiban no pozi. Pedig lehet, hogy tartani kellett volna, mert a prompt végre kezdett csorogni, csak az a fránya kt tágult rám...
még én is tartogatom, de közel a stoppom. most csak nagyon szűk stoppal mertem beugrani, simán megindulhat az egekbe. én azért bízom benne, hogy a 18K körüli szinteket még egyszer megnézzük közelről.
Hello emberek, rég jártam erre. Meg egyáltalán, nyáron a tőzsdével sem nagyon foglalkoztam, volt egy csomó más dolog ami lekötött. Azért fél szemmel nyomon követtem a piacot, csak részleteibe nem másztam bele. Majd most az ősz kezdetével újra felveszem a fonalat, ilyenkor szoktak úgyis jobbára felpörögni az események. Sok sikert mindenkinek!
Én is tartom még a shortokat...bár hülye voltam hogy nem zártam múlt hétfőn....lekéstem.
Merre? :)
viccet félretéve, ha holnap nem kezd el esni, akkor a stoppom úgyis repül. Ma az Egis vitte a buxot, de a molly, telkó, ricsi gyenge. Oti egyedül nem elég.
Nézd mit csinált a végén a bux ! Holnap ismét réssel nyitunk
Kíváncsi vagyok, hogy 18900 fölé tud-e zárni holnap v. azután ?????
délelőtt nyitottam próbashortot 580-on. nem érzem az erőt.
Kicsi a KT 7pont és ezért valószínűleg nem fog esni.
Ha holnap a maihoz hasonló gyertya rajzolódna, jó jelnek tekinteném.
buxban 18900 körül nagy csatát látok , ott mindenesetre lezázom a longot, amit 18188-nál nyitottam.
Amúgy Borsikának igaza lehet !!
Nyugodtabb lennék , ha ma 18590 fölé zárna a hati
gyorsan be is raktam egy stoppot, ez a 19,5 nem játék :)
ez a szép ebben :) én pl most 1000pontot belelátok fölfelé..... kinti mini-mini visszaadás után eu keridőn kivül , tippem szerint olyan 7felé elindulnak újult erővel felfelé és usa napi max körül zár, erre ázsia rittyent egyet és ha euban holnap nem az adom mint a szél szlogen lengi be az eget , akkor itthon is beérik lassan egy shortkirázó menet, apró lassú plusszokkal zilálják szét a shortban lévők agyát, amíg az el nem durran
a csártot nézve a héten elérhetőnek látom a 19000 -et hatiban, majd a gyorsuló felszúrásban 19,5 is képbe kerülhet
.....kiderül
dettó... ha már pénteken nem sikerült a longot visszavenni, akkor büntiből short 580-ról. :)
egy kis próba short 550-ről
lássuk mennyire bika a piacunk
a KT-ből ítélve még a shortosok vannak többen
el fog jönni az igazság pillanata
egyenlőre csak az Oti megy...az kevés lesz az üdvösséghez
Hiába új csúcson a dax, meg az s&p, ha a mi kis buxink nem emelkedik
és ha nem spórolósan éltem volna, akkor lenne-e? és ha elkezdenék "élni", akkor milyen hamar elfogyna? és hány hónapja vagyok munkanélküli orkániában? és még hány hónapig leszek, a fene nagy nemzeti szocialista rezscsökkentős örömmámorban? ugyan hagyjuk inkább....