Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#661571 Szika Előzmény: #661532

El is reppent a shortom, úgyhogy hatiban no pozi. Pedig lehet, hogy tartani kellett volna, mert a prompt végre kezdett csorogni, csak az a fránya kt tágult rám...

Re: nincs cím

#661532 Szika Előzmény: #661373

még én is tartogatom, de közel a stoppom. most csak nagyon szűk stoppal mertem beugrani, simán megindulhat az egekbe. én azért bízom benne, hogy a 18K körüli szinteket még egyszer megnézzük közelről.

Hello emberek, rég járta…

#661481 Frontin

Hello emberek, rég jártam erre. Meg egyáltalán, nyáron a tőzsdével sem nagyon foglalkoztam, volt egy csomó más dolog ami lekötött. Azért fél szemmel nyomon követtem a piacot, csak részleteibe nem másztam bele. Majd most az ősz kezdetével újra felveszem a fonalat, ilyenkor szoktak úgyis jobbára felpörögni az események. Sok sikert mindenkinek!

Re: nincs cím

#661373 BudFox Előzmény: #661107

Én is tartom még a shortokat...bár hülye voltam hogy nem zártam múlt hétfőn....lekéstem.

Re: nincs cím

#661114 Szika Előzmény: #661108

Merre? :)

viccet félretéve, ha holnap nem kezd el esni, akkor a stoppom úgyis repül. Ma az Egis vitte a buxot, de a molly, telkó, ricsi gyenge. Oti egyedül nem elég.

Re: nincs cím

#661108 Konvektor Előzmény: #661107

Nézd mit csinált a végén a bux ! Holnap ismét réssel nyitunk

Kíváncsi vagyok, hogy 18900 fölé tud-e zárni holnap v. azután ?????

Re: nincs cím

#661083 Konvektor Előzmény: #661060

buxban 18900 körül nagy csatát látok , ott mindenesetre lezázom a longot, amit 18188-nál nyitottam.

Amúgy Borsikának igaza lehet !!

Nyugodtabb lennék , ha ma 18590 fölé zárna a hati

ez a szép ebben :) én pl…

#661060 Borska

ez a szép ebben :) én pl most 1000pontot belelátok fölfelé..... kinti mini-mini visszaadás után eu keridőn kivül , tippem szerint olyan 7felé elindulnak újult erővel felfelé és usa napi max körül zár, erre ázsia rittyent egyet és ha euban holnap nem az adom mint a szél szlogen lengi be az eget , akkor itthon is beérik lassan egy shortkirázó menet, apró lassú plusszokkal zilálják szét a shortban lévők agyát, amíg az el nem durran

a csártot nézve a héten elérhetőnek látom a 19000 -et hatiban, majd a gyorsuló felszúrásban 19,5 is képbe kerülhet

.....kiderül

Re: nincs cím

#660919 Szika Előzmény: #660910

dettó... ha már pénteken nem sikerült a longot visszavenni, akkor büntiből short 580-ról. :)

egy kis próba short 550-…

#660910 Aptiti

egy kis próba short 550-ről

lássuk mennyire bika a piacunk

a KT-ből ítélve még a shortosok vannak többen

el fog jönni az igazság pillanata

egyenlőre csak az Oti megy...az kevés lesz az üdvösséghez

Re: ds

#660883 Euroman Előzmény: #660881

és ha nem spórolósan éltem volna, akkor lenne-e? és ha elkezdenék "élni", akkor milyen hamar elfogyna? és hány hónapja vagyok munkanélküli orkániában? és még hány hónapig leszek, a fene nagy nemzeti szocialista rezscsökkentős örömmámorban? ugyan hagyjuk inkább....

Re: ds

#660881 Hathor Előzmény: #660880

Ki így, ki úgy éli meg, hogy tele a buxája ,-)

Hány tíz milliód van, hogy szomorú vagy gazdasági, pénzügyi dolgaid miatt?