Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 16:43 Konvektor Előzmény: #661060 buxban 18900 körül nagy csatát látok , ott mindenesetre lezázom a longot, amit 18188-nál nyitottam. Amúgy Borsikának igaza lehet !! Nyugodtabb lennék , ha ma 18590 fölé zárna a hati