Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #661060

buxban 18900 körül nagy csatát látok , ott mindenesetre lezázom a longot, amit 18188-nál nyitottam.

Amúgy Borsikának igaza lehet !!

Nyugodtabb lennék , ha ma 18590 fölé zárna a hati