Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #661373

még én is tartogatom, de közel a stoppom. most csak nagyon szűk stoppal mertem beugrani, simán megindulhat az egekbe. én azért bízom benne, hogy a 18K körüli szinteket még egyszer megnézzük közelről.