Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

ez a szép ebben :) én pl most 1000pontot belelátok fölfelé..... kinti mini-mini visszaadás után eu keridőn kivül , tippem szerint olyan 7felé elindulnak újult erővel felfelé és usa napi max körül zár, erre ázsia rittyent egyet és ha euban holnap nem az adom mint a szél szlogen lengi be az eget , akkor itthon is beérik lassan egy shortkirázó menet, apró lassú plusszokkal zilálják szét a shortban lévők agyát, amíg az el nem durran

a csártot nézve a héten elérhetőnek látom a 19000 -et hatiban, majd a gyorsuló felszúrásban 19,5 is képbe kerülhet

.....kiderül