Re: ds
Hathor Előzmény: #660874Állandó kérdés ez nálatok..
Waszikám..
Élünk! Az a nagy öröm!
Kérdem én. Mi a nagy szomorúság?! ,-)
DAX új csúcson ma. S&P is elérte mindenkori csúcsát.
E-star is duplázott egy hét alatt :D
Induljon a banzáj! ,-)
csőőőd, minden csőőőd :D