Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #660874

Állandó kérdés ez nálatok..

Waszikám..

Élünk! Az a nagy öröm!

Kérdem én. Mi a nagy szomorúság?! ,-)

DAX új csúcson ma. S&P is elérte mindenkori csúcsát.

E-star is duplázott egy hét alatt :D

Induljon a banzáj! ,-)

csőőőd, minden csőőőd :D